Цвіт вишиванки

Народна вишивка – одна з найдавніших видів декоративно-вжиткового мистецтва. Український народ, творець національної культури, досяг великих успіхів в усіх жанрах мистецтва.

12-13 травня 2012 року в місті Тернополі відбудеться V Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки».

27-28 серпня 2011 року в м. Тернополі відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма “Цвіт вишиванки“.

Запрошуємо на IІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт Вишиванки». Тернопіль 30 серпня 2009р., парк Національного відродження, Співоче поле.

Запрошуємо на ІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт Вишиванки». Тернопіль 30-31 серпня 2008р., парк Національного відродження, Співоче поле. На завершення фестивалю — концерт з участю гурту Тартак

Впродовж багатьох десятиріч культурне життя нашого народу супроводжується багатьма виставками майстрів з образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва. Адже тут це є важливим етапом в системі морального та духовного виховання людини, зокрема підростаючого покоління. Кожна виставка демонструє досягнення української багатонаціональної культури та мистецтва.