ІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт Вишиванки». 2008

Запрошуємо на ІІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюму «Цвіт Вишиванки».

Тернопіль 30-31 серпня 2008р., парк Національного відродження, Співоче поле.

На завершення фестивалю — концерт з участю гурту Тартак

Розпорядження голови обласної державної адміністрації №515 від 17 липня 2008 року


Про проведення ІІ Всеукраїнського фестивалю народної творчості, національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки»

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України В.А. Ющенка, Державної програми збереження, відродження і розвитку народних художніх промислів на період до 2010 року:

1. Провести в м. Тернополі 30-31 серпня 2008 року ІІ Всеукраїнський фестиваль народної творчості, національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки».

2. Затвердити склад організаційного комітету з проведення ІІ Всеукраїнського фестивалю народної творчості, національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки» у складі, що додається.

3. Районним державним адміністраціям, Тернопільському міськвиконкому забезпечити участь у фестивалі майстрів народної творчості та аматорських художніх колективів.

4. Управлінням культури (Шергей Г.П.), з питань туризму (Лисевич М.В.), відділу у справах сім’ї та молоді (Росоловський В.О.) обласної державної адміністрації, Тернопільському міськвиконкому спільно з Тернопільським обласним відділенням Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження» (Гребеняк Т.В.) забезпечити підготовку та проведення ІІ Всеукраїнського фестивалю народної творчості, національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки».

5. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, редакції газети «Свобода», обласній державній телерадіокомпанії забезпечити широке висвітлення підготовки та проведення фестивалю.

6. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику голови обласної державної адміністрації Шевчуку Ф.Н.

Голова обласної державної адміністрації міста Одесса